Najskuteczniejszy laser do depilacji Vectus – Depilacja laserowa gdynia

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek, czy warto zmienić stosowany dotychczas sposób depilacji? Czy masz dosyć nieustannego odwiedzania drogerii celem zakupu kolejnych jednorazowych maszynek lub kremów do depilacji? Czy jesteś znudzona kiepskim efektem samodzielnego usuwania owłosienia? Czy próbowałaś depilacji woskiem, lecz okazała się ona nie dającą się znieść torturą? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś twierdząco, może powinnaś zastanowić nad depilacją laserową?

Trwały efekt.

trwała depilacjaLaserowe usuwanie owłosienia, już po zaledwie kilku sesjach (zwykle wystarcza 4-6 spotkań), gwarantuje trwały i estetyczny efekt (usunięcia 95% włosków), którym możemy cieszyć się latami. W przeciwieństwie do tak inwazyjnych metod jak usuwanie włosów za pomocą wosku, depilacja laserowa nie uszkadza skóry. Laser diodowy Vectus jest szczególnie polecanym urządzeniem, ze względu na to, że jest absolutnie najnowocześniejszy, a dzięki rozwiązaniom zaproponowanym przez Palomar Madical Technologies, nie ma ryzyka braku trwałego efektu. Dzięki innowacyjnym systemom chłodzącym stosowanym w trakcie całego zabiegu gwarantowany jest całkowity brak bólu i jakiegokolwiek dyskomfortu.

DepilacjaVectus – Depilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Środki ostrożności.

Przed każdą rozpoczęciem serii zabiegów, każdy pacjent jest starannie badany i przepytywany przez wykwalifikowanego kosmetologa, który oceni jaki jest stan skóry i wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z proponowaną procedurą. Każda osoba musi przejść również konsultację specjalistyczną przeprowadzoną przez lekarza dermatologa, który określi, czy nie istnieją jakiekolwiek przeciwskazania do laserowego usuwania owłosienia.

Szczególnie polecamy.

Zabiegi trwałej depilacji laserami diodowymi są szczególnie polecane w poniższych przypadkach:

  • Pacjent odczuwa znaczny dyskomfort związany z obecnością nadmiernie bujnego owłosienia.
  • Pacjenci borykający się z nadmiernym owłosieniem w miejscach, w których nie powinno ono typowo występować.
  • Pacjenci chcący poprawić swój poziom higieny i zmniejszyć ryzyko różnorodnych infekcji.
  • Pacjenci mający problemy z nadmierną potliwością.
  • Pacjenci cierpiący z powodu podrażnień wywołanych innymi metodami depilacji.

Przygotowanie do zabiegu.

Odpowiednie przygotowanie do zabiegu jest niezwykle istotne. Przed udaniem się do gabinetu należy dokładnie oczyścić skórę ze wszelkich kosmetyków oraz ją ogolić, ale wcześniej przez miesiąc nie powinna być depilowana. Należy unikać opalania się przez cztery tygodnie poprzedzające procedurę. Przeciwskazaniem do zabiegu jest aktualne pobieranie antybiotyków, należy odczekać dwa tygodnie po ich odstawieniu. Przez siedem dni poprzedzające depilację laserową stanowczo nie należy doprowadzać do podrażnienia skóry, czyli zabronione są wszelkie sposoby złuszczania naskórka.

https://www.cosmopolitan.pl/uroda/17831/depilowac-czy-nie-oto-wskazania-do-depilacji-laserowejInne informacje na temat tego zabiegu

Po udanej procedurze.

Skóra poddana laserowej depilacji jest nieznacznie zaczerwieniona bezpośrednio po zabiegu, ale podrażnienie przestaje być widoczne już po kilku godzinach, a w najgorszym przypadku po kilku dniach. Tak zmieniona skóra jest niezwykle wrażliwa, więc należy unikać nakładania jakichkolwiek drażniących substancji, szczególnie takich na bazie spirytusu oraz detergentów. Przez kilka dni wart unikać takich miejsc jak sauny, baseny, jacuzzi. Jeśli podrażnienia są zbyt dokuczliwe, można zastosować maści łagodzące. Jeśli nie występują żadne groźne powikłania, kolejne zabiegi są wskazane już po 4-12 tygodniach. Należy pamiętać, by pomiędzy następującymi po sobie zabiegami laserowymi nie depilować skóry żadnymi innymi metodami, gdyż może doprowadzić to do nieprzyjemnych powikłań.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 5 =