Cellulit wodny a tłuszczowy

5/5 - (1 vote)

Rynek obfituje w różnego rodzaju kosmetyki przeznaczone do walki z cellulitem. Niektóre oferują naprawdę nierealnie cudowne efekty, jednak inne są stworzone przez specjalistów ze składników, które naprawdę mają szansę działać. Cellulit nie jest też zawsze taki sam – najogólniej można podzielić go na wodny oraz tłuszczowy. Każdy z nich ma nieco inną specyfikę, więc także działania ukierunkowane na ich zwalczanie powinny być nieco inne. Żeby odpowiednie wybrać krem Vialise na cellulit, trzeba rozpoznać rodzaj cellulitu, albo po prostu wybrać specyfik, który wykazuje jak najbardziej kompleksowe działanie. Wyróżniają się zwłaszcza roślinne, naturalne produkty, stworzone z substancji od lat potwierdzających swoje bardzo dobre działanie we wspomaganiu walki z zaburzeniami krążenia, ujędrnianiu skóry oraz odprowadzaniu nagromadzonej w niej wody i toksyn. W jaki sposób podejść do obu typów cellulitu, żeby skutecznie wybrać serum ujędrniające lub krem?

Czym jest cellulit wodny?

Mechanizm jego powstawania opiera się na zaleganiu wody w organizmie. Ze względu na osłabione mikrokrążenie woda wraz z toksynami nie jest odprowadzana z komórek, a te rosną, w nienaturalny sposób powiększając swoją objętość i wypychając przegrody zbudowane z tkanki łącznej w górę. Tak właśnie tworzy się znany aż za dobrze większości kobiet efekt „skórki pomarańczowej”. Cellulit wodny powodowany jest działaniem hormonów, dietą zbyt bogatą w sól oraz niewielką ilością ruchu. Można skutecznie go usuwać, stosując dobry krem na cellulit.

Krem w walce z cellulitem wodnym

VialiseW przypadku cellulitu wodnego świetnie sprawdza się naturalne serum ujędrniające Vialise. Jego skład to skoncentrowane wyciągi z roślin znanych ze swoich leczniczych właściwości o zbawiennym wpływie na zdrowie i urodę człowieka. Główną siłą tego specyfiku w walce z cellulitem wodnym jest mnogość substancji usprawniających likwidowanie obrzęków, a także poprawiających krążenie w najmniejszych naczynkach krwionośnych. Stężone wyciągi z roślin są w stanie nie tylko zastąpić stosowanie domowych sposobów, ale też wzmocnić znacznie ich działanie i skuteczność.

Czym jest cellulit tłuszczowy?

Pojawia się pod postacią grudek pod skórą. Spowodowany jest nagromadzeniem kwasów tłuszczowych i zwykle dotyczy osób, które cierpią na nadwagę lub utyły gwałtownie w dość niedługim okresie czasu. Dlatego też w jego zwalczaniu kluczową rolę odgrywać będzie ograniczanie tłuszczu w diecie, a także spalanie tkanki tłuszczowej. Najlepiej pożegnać się z jedzeniem typu fast food i odkryć magię warzyw oraz owoców, które mogą naprawdę świetnie smakować. Przyda się też regularny ruch, a być może wdrożenie treningów.

Krem w walce z cellulitem tłuszczowym

Chociaż w przypadku cellulitu wodnego działanie kremów jest bardziej spektakularne, także i w kwestii jego lipidowej odmiany serum Vialise niesie pomoc. Zawiera bowiem cenny wyciąg z guarany, który jest źródłem kofeiny. Ta z kolei przyspiesza metabolizm, a w efekcie skutkuje ułatwieniem spalania tkanki tłuszczowej. Ten bardzo łatwy w aplikacji krem na cellulit pozwala wzmocnić efekty ćwiczeń, dbając przy okazji jędrność skóry z pomocą wyciągów z alg morskich i bylicy. Takie kompleksowe działanie jest nieocenionym wsparciem w walce z cellulitem.


2 comments on “Cellulit wodny a tłuszczowy

  1. Końówka pisze:

    Nie ważne jaki rodzaj cellulitu, ważne, że każdy z nich wygląda tak samo słabo. A niektóre kobiety powinny darować sobie paradowanie z nim po plaży, bo jest to po prostu nieestetyczne. Ja nie pokazałam nóg jak tylko miałam początki cellulitu, a niektórzy z zaawansowanym śmigają i myślą, że są super. Co za żenada…

  2. Chodakowski pisze:

    Same hormony cellulitu nie powodują, bo wiele zależy też od tego co robimy oprócz tego. Mam na myśli przede wszystkim dietę i używki – palenie papierosów, picie alkoholu. To właśnie czynniki, które zwiększają podatność na zachorowania na cellulit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 + 3 =