Depilacja pach laserem to obowiązkowy punkt pielęgnacji ciała

5/5 - (2 votes)

Depilacja pach laserem to obowiązkowy punkt pielęgnacji ciała przez cały rok. W tym przypadku stosowane są różne metody depilacji, mniej lub bardziej tradycyjne. Coraz większą popularność zdobywa depilacja pach laserem. Co warto wiedzieć na ten temat?

Depilacja laserowa jest metodą zdecydowanie najskuteczniejszą, która zapewnia ładny i co ważne, trwałe efekt. Jednak zabieg nie jest tani, a poza tym wymaga przynajmniej kilkukrotnego powtórzenia. Z drugiej strony warto pamiętać, że efekty depilacji laserowej utrzymują się bardzo długo. Laser usuwa bowiem aż 80% włosków znajdujących się pod pachami. Zabieg można powtórzyć po roku lub dwóch aby utrzymać efekt gładkiej skóry.

Depilacja laserowa pach zdobywa coraz większą popularność, gdyż pozwala pozbyć się problemu niechcianego owłosienia na długi okres czasu. Ponadto jest to rozwiązanie bardzo wygodne. Są jednak pewne przeciwwskazania do wykonywania tego zabiegu – opalona skóra, ciąża, karmienie piersią, rozrusznik serca, przyjmowanie leków fotouczulających, padaczka, niektóre typy cukrzycy, pompa insulinowa, implanty metalowe, łuszczyca, bielactwo, choroby skórne, a także choroby nowotworowe.

Jeśli zabieg jest wykonany w sposób prawidłowy, u osób nie posiadających żadnych przeciwwskazań to nie ma ryzyka pojawienia się żadnych komplikacji. Depilacja laserowa jest zabiegiem nie inwazyjnym i w zasadzie bezbolesnym. Osoby szczególnie wrażliwe na ból mogą jednak poprosić o dodatkowe znieczulenie, co podwyższa komfort odczuwany podczas zabiegu


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

62 + = 72