Innowacyjne zabiegi na cellulit

5/5 - (2 votes)

Mało kto mógłby się spodziewać, że zabiegi przeprowadzane w klinice kosmetycznej, są najlepszym rozwiązaniem na poradzenie sobie z nieestetycznym cellulitem. Jak wiadomo, dla większości kobiet cellulit na udach, pośladkach czy brzuchu to największa zmora świata. W wyniku obecności cellulitu, kobiety posiadają wielkie opory przed rozebraniem się przy partnerze, założeniem bikini czy skorzystania z publicznego basenu. Kiedy postanowią rozpocząć walkę z cellulitem, w pierwszym kroku sięgają po antycellulitowe balsamy do ciała. Po kilkutygodniowej terapii, okazuje się, że efekty są minimalne, a na ciele ciągle panoszy się cellulit. Co wtedy zrobić? Czy istnieją efektywne i skuteczne metody usuwania cellulitu ?

Innowacyjne zabiegi na cellulit

Vialise

Vialise – serum na cellulit

Wiele kobiet uważa, że zabiegi na cellulit przeprowadzane w profesjonalnych klinikach kosmetycznych są przeznaczone tylko i wyłącznie dla bogatych. To błędne myślenie. Po pierwsze, cellulit dotyka zarówno ludzi bogatych jak i mniej zamożnych. Po drugie, kliniki kosmetyczne są otwarte dla każdego. Po trzecie, likwidacja cellulitu przy pomocy zabiegów nie kosztuje zbyt wiele. Na pewno mniej, niż kilkuletni koszt stosowania balsamów. Po czwarte, tylko dzięki profesjonalnym procedurom możliwe jest trwałe zlikwidowanie cellulitu.

Profesjonalne kliniki kosmetyczne proponują kobietom zastosowanie różnych zabiegów. Wśród najlepszych propozycji można znaleźć: Venus Legacy, Icoone, Cellu M6 Integral, Pollogen Legend, Maximus oraz Dermapen/Mezopen.

To zabiegi kosmetyczne na cellulit, które cechują się trwałymi rezultatami, wysoką efektywnością oraz niską inwazyjnością.

Venus Legacy i Icoone – skuteczne zabiegi na cellulit

Oba te zabiegi są innowacyjnymi technikami usuwania cellulitu z różnych powierzchni ciała. Venus Legacy to zabieg, który wykorzystuje siłę i właściwości fal radiowych. Podczas wykonywania procedury na obszarze dotkniętym cellulitem, dochodzi do dwóch zasadniczych reakcji. Pierwsza z nich to, rozbicie lipidów – tłuszczu. Po drugie, usunięcie komórek tłuszczowych. Zabieg te posiada wiele dobrych opinii, ponieważ prócz usuwania cellulitu, potrafi wzmocnić naczynka, dokonać drenażu limfatycznego i pobudzić komórki do produkcji kolagenu. Efekt jest bardzo pozytywny: smukłe uda, gładka skóra i zachwycające ujędrnienie.

W przypadku drugiego zabiegu, mianowicie Icoone, to można śmiało napisać, iż efekt jest równie zadowalający. Różnica tkwi w przeprowadzaniu zabiegu, ponieważ Icoone wykorzystuje specjalne rolki działające na skórę podciśnieniem. Skalę ciśnienie dopasowuje się do indywidulanych potrzeb klienta, zwłaszcza do rozmiaru cellulitu. Pacjenci określają ten zabieg jako coś przyjemnego, w swojej postaci przypominającego masaż. W rezultacie, prócz odprężającego masażu, uzyskuje się skórę bez śladu cellulitu.

Jak zwalczyć cellulit? Inne zabiegi

Do innych skutecznych zabiegów usuwania cellulitu można zaliczyć:

 • Maximus: to swoista fuzja dwóch technologii. Pierwsza z nich to tripolarna fala radiowa, a druga to zaawansowana aktywacja mięśni. W efekcie przeprowadzonego zabiegu dochodzi do zintensyfikowania poziomu kolagenu i elastyny w strukturze skóry. Ten wzrost składników powoduje ujędrnienie, napięcie oraz gładkość skór i co, najważniejsze redukuje cellulit.
 • Cellu M6 Integral: celem zabiegu jest usunięcie cellulitu przy pomocy dwóch środków: rollera oraz ciśnienia wody.
 • Pollogen Legend: jego działanie jest zbliżone do funkcji technologii Maximus. Jednak Pollogen działa nie tylko na jeden obszar, ale aż na cztery struktury: mięśni, tkanek, skóry właściwej oraz naskórka. To kompleksowe działanie powoduje precyzyjne usuniecie cellulitu oraz innych niepotrzebnych elementów, jak np. substancje toksyczne.
 • Dermapen/Mezopen: dzięki wykonaniu ponad 80 tysięcy mikro nakłuć, komórki tłuszczowe zostają zdrenowane, a poprzez małe igiełki dochodzi do przepuszczenia substancji odżywczych, pozwalających zregenerować głęboką warstwę skóry.

Sprawdź już teraz zabiegi na cellulit Sopot!
Clinica Cosmetologica Sopot
ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)
Rejestracja: +48 791 600 605


3 comments on “Innowacyjne zabiegi na cellulit

 1. Mara pisze:

  Dziękuję za tak rzetelne przedstawienie tematu.
  🙂
  Pora wybrać się w końcu do kliniki i coś zrobić z tym cellulitem.

 2. Mina pisze:

  Jakoś nie wierzę w to, że można pozbyć się cellulitu jednym zabiegiem …

 3. Jook pisze:

  Nikt nie mówi o jednym zabiegu przecież.
  🙂
  Jeśli chcesz mieć naprawdę efekty, to powinnaś:
  a) zadbać o dietę,
  b) ćwiczyć,
  c) zadbać o właściwą pielęgnację,
  d) skorzystać z 2-3 zabiegów na cellulit.
  Dlaczego 2-3? Bo 1 to zdecydowanie za mało, to takie liźnięcie tematu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

81 − = 77