Krem powiększający do piersi – Naturalna kuracja z serum Frashe

5/5 - (1 vote)

Mnogość preparatów kosmetycznych oferujących efekt pełniejszego biustu sprawia, że nie jest łatwo wybrać odpowiedni krem na piersi. Jest to jednak niezwykle istotne, gdyż to właśnie od jakości tego produktu zależą rezultaty jakie pojawią się po kilku tygodniach stosowania.

Dlaczego kremy na powiększenie biustu pomagają?

Pomimo, że część osób zarzuca kremom brak skuteczności, to ich działanie zostało już wielokrotnie potwierdzone. Nie tylko pomogły one już wielu kobietom na całym świecie. Każdy ze składników kremu został przebadany i znane jest ich działanie na ludzkie tkanki.

Kremy ujędrniające do biustu swój efekt wywierają głównie w obrębie tkanki skórnej. Substancje aktywne pochodzące z preparatu dostają się przez naskórek do skóry właściwej, gdzie wpływają na jej odpowiednie nawilżenie, odżywienie, a także poprawiają szybkość tworzenia nowych włókien kolagenowych oraz działają pozytywnie na układ drobnych krwionośnych. Cała ta gamma oddziaływań sprawia, że skóra staje się gęsta, jędrna oraz bardziej napięta. Jeśli działanie to występuje w obrębie piersi, to cały biust ulega ujędrnieniu, wygładzeniu oraz uniesieniu, co optycznie zwiększa jego rozmiary.

Jakie składniki powinien zawierać krem powiększający do biustu?

Nie od dzisiaj wiadomo, że naturalne składniki są najlepiej przyswajalne dla naszego organizmu. Dotyczy to nie tylko pożywienia, ale także kosmetyków. Preparaty zawierające naturalne składniki cechują się o wiele większą skutecznością ze względu na bardzo dobrą przyswajalność substancji aktywnych. Dlatego jeśli chcesz mieć gwarancję rezultatów to powinnaś wybierać jedynie kremy zawierające w swoim składzie, składniki pochodzenia naturalnego.

Bardzo ważne jest również to, aby krem ujędrniający do biustu nie posiadał dużej ilości sztucznych wypełniaczy. Najlepsze kremy dostępne na rynku pozbyły się kompletnie takich składników jak: emulgatory, sztuczne barwniki, silikony, parabeny. Udowodniono, że długofalowo stosując wymienione substancje, skóra ulega wysuszeniu i znacznemu osłabieniu. W przypadku preparatów ujędrniających efekt wysuszenia nie powinien występować wcale, dlatego ważne jest wybieranie jedynie produktów pozbawionych syntetycznych wypełniaczy.

Krem – dobry i skuteczny produkt na powiększenie piersi

Jednym z najlepszych obecnie dostępnych na rynku preparatów jest krem do piersi frashe. Zawiera on idealną proporcje substancji aktywnych, które

co najważniejsze są pochodzenia naturalnego. W jego składzie nie znajdziesz syntetycznych wypełniaczy, dzięki czemu jego skuteczność jest jeszcze większa w porównaniu do konkurencji.

krem na biust

Frashe: sprawdzony krem na biust.

Najważniejsze efekty jakie proponuje serum do biustu , to:

 • powiększenie optyczne piersi
 • ujędrnienie skóry w okolicy biustu
 • poprawa stanu ogólnego skóry
 • usuwanie rozstępów
 • poprawa napięcia skóry piersi i zapobieganie jej opadaniu

Ćwiczenia na powiększenie biustu jako idealny środek wspomagający

Samo stosowanie kremów w wielu przypadkach może okazać się niewystarczające. Dlatego tak ważne jest włączenie do terapii innych nieinwazyjnych metod, które znacznie zwiększą szansę na optyczne powiększenie piersi. Jedną z nich są ćwiczenia na wzmocnienie mięśni piersiowych.

Ten prosty sposób w znaczący sposób przyczynia się do uniesienia biustu i poprawienia jego wyglądu. Podczas, gdy jędrna skóra stanowi rusztowanie pod tkankę gruczołową piersi, tak mięśnie stanowią jej podporę. Silne włókna mięśniowe podnoszą biust ku górze oraz zapobiegają jego opadaniu. Dodatkowo dobrze rozwinięte mięśnie piersiowe pomagają utrzymać prostą sylwetkę, co przyniesie ulgę nie tylko twojemu kręgosłupowi, ale także umożliwi lepsze eksponowanie jędrnego biustu.

Więcej przydatnych informacji o Frashe na wp.pl: https://kobieta.wp.pl/naturalne-powiekszanie-biustu-krem-ujedrniajacy-do-biustu-frashe-6252827661842561a

Podsumowanie

Wybierając krem na powiększenie piersi w pierwszej kolejności patrz na skład. Powinien być on zbliżony do opisanego preparatu , gdyż to właśnie on zapewnia obecnie najlepsze efekty. Nie zapominaj jednak o włączeniu do terapii innych metod. Oprócz ćwiczeń na wzmocnienie mięśni piersiowych możesz również wziąć pod uwagę masaż oraz dietę.


8 comments on “Krem powiększający do piersi – Naturalna kuracja z serum Frashe

 1. kaya pisze:

  ok, wszystko fajnie ale są jeszcze jakieś inne opcje jeżeli chodzi o pielęgnację biustu? kremy na ujędrnienie biustu to jedno ale chyba można coś jeszcze porobić, żeby jakoś je uładnić, co?

 2. Migotka pisze:

  Ćwiczenia z ciężarkami są całkiem fajną opcją, bo jednak tam działasz z mięśniami klatki piersiowej. Nawet chyba Mel B miała taki filmik co dobrze pomaga na te rejony. Ogólnie ma super filmy z ćwiczeniami czy to na piersi, czy pupe i ramiona. ^^

 3. Magenta pisze:

  Nie uwierzycie ale u mnie najlepiej działają pąpki. A tak to jeszcze butelki po litrze w dłoń i podnoszenie i inne cuda. Tylko czuję ze skura jest sucha.

 4. joaś pisze:

  staraj się nakładać jakieś serum albo coś podobnego. ćwiczenia są fajne i w ogóle, ale jednak bym jeszcze pomyślała nad nawilżeniem tego miejsca :< nie zostawiaj tak samej osobie tego ciała. dodatkowo też pij sporo wody.

 5. gwen pisze:

  jakieś dobre nawilżacze? ktoś coś zna?

  • Dayanka pisze:

   Ceramide 6 tak na przykład ;p poza tym u góry masz napisane co powinny mieć kosmetyki na ujędrnienie biustu w sobie. Ten frashe akurat też wygląda z INCI dość obiecująco ;p

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 + 2 =