Młody wygląd mimo upływu czasu

5/5 - (4 votes)

Masz wrażenie, że z każdym dniem wyglądasz starzej i mniej atrakcyjnie? Wpływ na to mają naturalne procesy zachodzące wraz z wiekiem, które powodują powstawanie zmarszczek, utratę jędrności skóry czy też przebarwienia. Być może zastanawiasz się jak odmłodzić twarz domowymi sposobami. Najważniejsza jest profilaktyka i codzienna pielęgnacja. Warto pamiętać, że na powstawanie zmarszczek i innych zmian w skórze wpływa nie tylko wiek, ale też stres, zła dieta, palenie papierosów, niewystarczająca ilość snu, nadmierne opalanie się i wiele innych czynników. Jeśli więc postaramy się unikać nadmiaru słońca, będziemy się wysypiać, a także zadbamy o zdrowie psychiczne i fizyczne, to nasza twarz na tym dużo zyska. Jak wspomnieliśmy istotna jest także właściwa pielęgnacja twarzy, szyi i dekoltu. Co to oznacza? Przede wszystkim dokładny demakijaż i oczyszczanie twarzy po każdym dniu. Ponadto konieczne jest stosowanie kremów nawilżających, rozjaśniających, przeciwzmarszczkowych lub innych w zależności od potrzeb naszej cery. Warto też regularnie wykonywać peeling twarzy. Można wybrać zwykłe peelingi ze ścierającymi drobinkami lub peelingi enzymatyczne.

Wyżej wymienione sposoby to podstawa dla dobrego wyglądu każdego dnia. Ale jeśli w twoim wypadku są niewystarczające to konieczne będą profesjonalne zabiegi odmładzające twarz. Można je wykonać w placówkach medycyny estetycznej. Jakie zabiegi wybrać i jak odmłodzić skórę twarzy, szyi i dekoltu? Najskuteczniejsze są zabiegi z użyciem lasera. Proponujemy laser Palomar Emerge, który pobudza głębokie warstwy skóry do regeneracji. Dzięki zabiegowi znacznie wzrasta gęstość skóry, a tym samym staje się ona sprężysta i jędrna. Innym polecanym laserem jest laser Harmony XL PRO NIR, który wykorzystuje światło podobne do podczerwieni, również stymulując tkanki do regeneracji. Po zabiegu skóra staje się widocznie młodsza i lepiej napięta.

Zabiegi z użyciem lasera to nie jedyne rozwiązanie. Do bardzo skutecznych należą też zabiegi Maximus oraz Surgen. Oba są wykonywane w oparciu o urządzenie znane jako Pollogen Legend, wykorzystujące fale radiowe. Jeśli przy okazji pozbycia się zmarszczek zastanawiasz się jak rozjaśnić twarz, to Pollogen Legend jest odpowiedzią na to pytanie. Poznaj też inne zabiegi na odmładzanie twarzy wykonywane w renomowanych klinikach i gabinetach.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

44 − = 34