Jak pozbyć się cellulitu z ud?

Rate this post

Cellulit to koszmar wielu kobiet. Powoduje kompleksy, złe samopoczucie i niechęć do zakładania stroju kąpielowego czy wyjścia na plażę lub basen. Bywa problematyczny i nie wygląda korzystnie. Wiele kobiet boryka się z problemem skórki pomarańczowej. Problemowi można zaradzić w zaciszu własnego domu. Jak to zrobić? Jak znaleźć rozwiązanie? Informacje znajdziesz poniżej.

Czym cellulit jest?

Cellulit to zdeformowana tkanka tłuszczowa. Odkłada się w nierówny sposób, wybrzuszenia powodują wygląd skóry przypominający skórkę pomarańczową lub piłeczkę golfową. Występuje na udach, pośladkach, brzuchu i ramionach. Można się go pozbyć dzięki masażom, kosmetykom, zdrowej diecie oraz piciu dużej ilości płynów. Najlepszym rozwiązaniem – oraz najszybszym! – będzie stosowanie wszystkich tych metod w jednym czasie. Efektem ubocznym pozbycia się cellulitu będzie lepsze samopoczucie i pewność siebie.

Jak się pozbyć cellulitu z ud, pośladków, brzucha?

Najlepiej zacząć od podstaw – zdrowa dieta. Spożywaj więcej warzyw i owoców, unikaj produktów wysoko przetworzonych, cukru i soli. Staraj się planować posiłki z wyprzedzeniem, planuj na obiady kremy i zupy – w ten sposób dostarczysz do swojego organizmu więcej płynów. Pij również dużo wody, ona pomoże się skutecznie rozprawić z cellulitem.

Jeśli zapewnisz sobie zdrowszą dietę i odpowiednie nawodnienie możesz zacząć rozprawiać się z tłuszczykiem! Stosuj odpowiednie kosmetyki, najlepsze będą te z naturalnym składem. Krem antycellulitowy VIALISE to najskuteczniejszy produkt na rynku. Producent dba o jakość i skuteczność balsamu używając jedynie naturalnych składników. Co można w kremie znaleźć? Mnóstwo naturalnych ekstraktów, wyciągi z alg, kofeinę, rutynę oraz kwas askorbinowy. Czego nie znajdziemy w produkcie? Chemii, szkodliwych substancji i niedziałających składników.

Warte uwagi – O metodach walki z pomarańczową skórką – Kosmetyki na cellulit

W jaki sposób używać kremu na cellulit?

Wcieraj kosmetyk w partie ciała z cellulitem codziennie. Najlepiej robić to zaraz po ciepłej kąpieli lub prysznicu, kiedy skóra jest jeszcze rozgrzana a jej pory są otwarte i będą lepiej chłonąć składniki odżywcze. Nie zapominaj o peelingach. Najlepiej jeśli zaopatrzysz się w specjalną rękawicę i peeling gruboziarnisty. Możesz wykonywać go 2-3 razy w tygodniu. Aby krem na cellulit mógł jak najlepiej działać – pozwól mu się wchłonąć zanim założysz ubranie. Bądź regularna, twój organizm na tym skorzysta.

Jak wspomagać kurację antycellulitową?

Jeśli codziennie używasz kremu, pamiętasz o peelingach i zdrowym odżywianiu możesz się przyczynić do szybszego wygrania walki z cellulitem. Nie zakładaj obcisłych ubrań! Zbyt duży nacisk ubrania na twoje ciało powoduje spowolnienie przepływu krwi, może negatywnie wpłynąć na stan skóry, a nawet go pogorszyć. W domu zakładaj zawsze luźne i przewiewne ubrania. Wybieraj te, z naturalnych materiałów.
Kurację możesz wspomagać masażami, w aptece bez problemu zakupisz bańki chińskie. Masaż wykonuj na olejku lub kremie. Może okazać się delikatnie bolesny, ale tak będzie tylko na początku. W miarę upływu czasu ciało przyzwyczai się do zabiegu. Jeśli zdecydujesz zastosować się do wszystkich zaleceń, szybko zauważysz efekty. Będziesz zadowolona ze swojego wyglądu i z chęcią wskoczysz w bikini.

Pielęgnacja odpowiednimi kosmetykami to podstawa do wygranej walki z cellulitem. Kurację kremem VIALISE wspomagaj peelingami, masażami oraz zdrową dietą i odpowiednim nawadnianiem organizmu. Pamiętaj aby zrezygnować z obcisłych ubrań. Twój cel jest na wyciągnięcie ręki, im szybciej zaczniesz, tym szybciej go osiągniesz.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

63 − 60 =