Wsparcie detektywa przy rozwodzie

Rate this post

Każdego roku w Polsce sąd rozstrzyga o rozwodzie kilkudziesięciu tysięcy par małżeńskich. W większości przypadków są to rozwody bez orzeczenia o winie jednego ze współmałżonków. W przypadku sprawy z orzeczeniem o winie należy przedstawić przed sądem dowody, mające na celu poświadczenie o ustaniu stosunków małżeńskich.

Sąd rozstrzygając sprawę rozwodową orzeka o winie obojga, jednego lub żadnego ze współmałżonków. Decydując się na rozwód z orzeczeniem o winie należy mieć świadomość, że wyrok sądu ma charakter ostateczny.

Najczęstszym motywem rozwodu jest niedochowanie wierności małżeńskiej  http://www.detektyw.com.pl/zdrada-partnera-rozwod/ , przemoc oraz nadużywanie alkoholu. Samo zeznane przed sądem może być niewystarczające w sprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie. Pomocne będzie przedstawieniem dowodów potwierdzających zdradę, przemoc bądź inne przyczyny ustania małżeństwa.

Zadanie dla detektywa

Winę rozpadu małżeństwa należy udowodnić przed sądem. Sąd dopuszcza dowody przedstawiane w postaci dokumentów, raportów policyjnych, bilingów telefonicznych, smsów, a także dowody zebrane przez agencje detektywistyczną. Zadaniem detektywa jest zebranie dowodów uprawdopodobniających zaistniałą winę jednego ze współmałżonków. Jeśli przyczyną rozpadu małżeństwa jest zdrada, detektyw warszawa  wykona z ukrycia zdjęcia lub nagrania zdrady. Mało tego, dopuszczalne jest również przedstawienie w sądzie nagrań rozmów telefonicznych. Detektyw założy podsłuch na telefonie winnego, by udowodnić przed sądem jego winę. Nagranie z podsłuchu telefonicznego jest legalne w postępowaniu rozwodowym. Dowody zebrane przez agenta biura detektywistycznego mogą okazać się kluczowe dla sprawy rozwodowej.

Jeśli wynajmiesz detektywa do zebrania dowodów poświadczających o winie współmałżonka, wykonasz najlepszy ruch. Detektyw przeprowadzi wnikliwą obserwację i zbierze materiały dowodowe. Będą to zdjęcia, filmy i nagrania z podsłuchu. Jeśli chcesz udowodnić zdradę współmałżonka, Twój detektyw będzie śledził go na każdym kroku, prześwietli jego życie zawodowe i prywatne, pójdzie za nim do restauracji, hotelu, na spotkanie biznesowe i pojedzie wszędzie, gdy ten uda się na wyjazd krajowy lub zagraniczny.

Zbieranie dowodów na własną rękę, może szybko wyjść na jaw, przez co winny współmałżonek będzie celowo działać na Twoją niekorzyść, a w najgorszym przypadku odnajdzie zebrane przez Ciebie materiały i zniszczy je. W biurze detektywistycznym będą one bezpieczne czekać na dzień rozprawy rozwodowej. Współpracując z rzetelnym detektywem będziesz mieć pewność co do jego dyskrecji i delikatności ruchów. Żaden ceniący się detektyw nie pozwoli się złapać i zauważyć przez osobę śledzoną. Detektyw do zebrania dowodów używa najlepszego sprzętu cyfrowego, a także miniaturowych kamer, które nie będą przez nikogo zauważone.

Dlaczego warto zebrać dowody?

Posłużenie się dowodami o winie współmałżonka będą kluczowe dla sądu. Dzięki zebranym dowodom masz szansę wygrać sprawę rozwodową, a to umożliwi Ci dalsze ubieganie się o otrzymanie alimentów na dzieci, a także o alimenty na poszkodowanego współmałżonka. Żona lub mąż, któremu zostanie udowodniona wina rozpadu małżeństwa będzie obarczona kosztami sprawy rozwodowej. Jeśli przedmiotem rozprawy jest również podział majątku, sąd może posłużyć się pracą biegłych mających wycenić posiadany majątek przez małżeństwo. Ich kosztami zostanie obarczony winny rozpadu małżeństwa. W najlepszym przypadku w wyroku sądu może być zasądzone wypłacanie alimentów poszkodowanej stronie nawet do końca życia. Jeśli sprawa rozwodowa będzie prowadzona bez orzeczenia o winie, dalsze postępowanie o przyznane alimentów będzie trudniejsze do wygrania, a jeśli uda się je uzyskać będą one wypłacane jedynie przez 5 lat. Z tego też względu, mając na celu przeprowadzenie rozprawy rozwodowej należy zebrać jak najwięcej materiałów dowodowych, które będą nie do podważenia.

Nie zbieraj dowodów na własną rękę, jeśli podejrzewasz męża lub żonę o zdradę, jesteś ofiarą przemocy – niech dowody w sprawie zbierze biuro detektywistyczne warszawa, które będzie działało bardzo dyskretnie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

19 − = 15