Jak wykonać masaż piersi?

1/5 - (1 vote)

Jędrne i duże piersi to marzenie wielu kobiet. To także pragnienia wielu mężczyzn, którzy dość wysoko cenią sobie ten niezaprzeczalny atrybut kobiecości. Piersi z upływem czasu są poddawane wielu próbom – ich jędrny wygląd i kondycję, a nawet rozmiar zmieniają niekorzystnie ciąże, karmienie piersią, a także brak ruchu czy nieodpowiednia dieta. To wszystko sprawia, że piersi są nieatrakcyjne, obwisłe, małe oraz zwiotczałe. Ale nie trzeba od razu zastanawiać się na kosztowną i ryzykowną operacją plastyczną. Można najpierw spróbować innych metod – dużo mniej inwazyjnych a również bardzo skutecznych tj. Frashe na biust.

Dookoła masażu

Istotnym czynnikiem wpływającym na piękne piersi jest zmiana stylu życia poprzez stosowanie odpowiedniej diety oraz dostarczanie sobie wystarczającej ilości ruchu w postaci ćwiczeń fizycznych, skupionych głównie na biuście. Mogą to być także zabiegi kosmetyczne na biust jak również odpowiedni masaż piersi, stymulujący wiele procesów w nich zachodzących – poprawiających krążenie, ujędrniających, uelastyczniających oraz powiększających piersi. Jak wykonać masaż piersi, aby był on skuteczny? Przede wszystkim najważniejsza jest jego regularność i systematyczność. Musisz wyznaczyć sobie porę dnia, która dla ciebie będzie najbardziej odpowiednia. Rano przed wyjściem z domu, po wieczornej kąpieli, przed snem, po treningu. Dodatkowo można wspomagać się kremem (o ile kremy powiększają biust dowiesz się tutaj). Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest odpowiednie nawilżenie piersi w czasie masażu. Warto tutaj także pamiętać, aby nie był to zwykły balsam, jaki stosujesz do całego ciała, ale najlepiej specjalny krem do biustu. Warto wybrać taki, który został stworzony na bazie naturalnych składników – wyciągów roślinnych. Ekstrakty z eleuterokoka kolczastego, z pąków, z ruszczyka kolczastego a także wyciągi z kwiatów lawendy, kofeina czy ceramidy będą miały w trakcie takiego masażu zbawienny wpływa na biust w zakresie jego ujędrnienia, powiększenia, odpowiedniego nawilżenia czy odżywienia i regeneracji tkanek.

W trakcie masażu

Przystępując do masażu piersi należy pamiętać o wygodnej pozycji, takiej w której będziesz mogła użyć obu rąk. Podstawową techniką są ruchy koliste, które powinno się wykonywać na prawej piersi zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a na lewej w przeciwną stronę. W taki sposób masujemy całe piersi dłońmi, wykonując od 100 do 300 ruchów. Tempo masażu każda kobieta powinna dobrać do siebie indywidualnie a także siłę nacisku masażu – tak, aby nie bolało, ale także by nie było zbyt lekko. Takie same ruchy można wykonywać również za pomocą opuszków palców lub poprzez ruch gniotący. Ważnym jest by masaż nie był zbyt intensywny oraz ściągający skórę i pierś w dół.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 20 = 23