Zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę

5/5 - (1 vote)

Nadmiar tkanki tłuszczowej dotyczy nie tylko osób otyłych i z nadprogramowymi kilogramami. Bardzo często nawet bardzo szczupłe osoby mają problem z pewnym fragmentem swojego ciała, są niezadowolone, na przykład z boczków czy swojego brzucha. Redukcja tkanki tłuszczowej w takich przypadkach jest o wiele trudniejsza niż przy nadwadze, ponieważ dieta i ćwiczenia nie są w stanie pomóc. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji? Co przyniesie zadowalające i długotrwałe efekty?


Każdy, kto jeszcze nie wie, jak zredukować tkankę tłuszczową w podobnych sytuacjach i nie chce próbować kolejnych metod, nieprzynoszących żadnych pozytywnych rezultatów, powinien zainteresować się ofertą zabiegów wyszczuplających.

Endermologia Cellu M6 Integral – jak wygląda zabieg?

Endermologia Cellu M6 Integral to masaż wyszczuplający, wykonywany przy użyciu specjalnej głowicy ROLL. Tkanka tłuszczowa jest zasysana, przez co masaż należy do wyjątkowo skutecznych i bezbolesnych. Dzięki temu zabiegowi przeprowadzane jest ogólne modelowanie sylwetki. Dodatkowymi efektami są także ujędrnienie i regeneracja skóry oraz usunięcie cellulitu. Po zabiegu nie występują żadne podrażnienia skóry i nie pojawiają się zaczerwienienia.

Urządzenie wyszczuplające Pollogen Legend

Zabiegi odchudzające przeprowadzane przy użyciu zaawansowanego, innowacyjnego sprzętu Pollogen Legen gwarantują skuteczne usunięcie tkanki tłuszczowej oraz ujędrnianie skóry twarzy i ciała. Zabiegi stosowane są na wybrane partie ciała i prowadzą do widocznego odchudzenia danego obszaru. Pollogen Legen użyty podczas zabiegu na twarz poprawia jej owal, redukuje obrzęki pod oczami oraz drobne zmarszczki. Bardzo często stosowany jest także w leczeniu nadmiernej tkanki tłuszczowej, odkładającej się pod podbródkiem.

Jakie zabiegi wykonuje się przy pomocy urządzenia Maximus?

Pollogen Legend to firma, dzięki której na rynku pojawiło się także inne urządzenie, Maximus, dzięki któremu można wykonywać skuteczne zabiegi wyszczuplające brzuch oraz zabiegi wyszczuplające uda. Nierzadko stosowany jest także podczas zabiegów odmładzania i ujędrniania skóry twarz oraz redukcji zmarszczek pod oczami. Maximus to połączenie trzech innowacyjnych technologii (Voluderm Hybrid Energy, TriPollar Dynamic Muscle, TriFractional), które zapewniają bezpieczne usuwanie tkanki tłuszczowej. Ten zabieg polega na podgrzewaniu tkanek, co z kolei prowadzi do upłynnienia tkanki tłuszczowej.

Karboksyterapia – co to jest i na czym polega?

Karboksyterapia to zabieg, opierający się na podskórnym i śródskórnym wstrzykiwaniu medycznego dwutlenku węgla. W efekcie podania CO2 dochodzi do rozbijania się tkanki tłuszczowej i poszerzania się naczyń krwionośnych w wybranych obszarach. Ten zabieg wyszczuplający jest całkowicie bezpieczny i stosuje się go, na przykład, jako zabieg na wyszczuplanie ud, ramion, pośladków czy brzucha.

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem portalkosmetologiczny.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 3 = 7