Laserowe zamykanie naczynek – profesjonalne zabiegi

5/5 - (6 votes)

Jak zamknąć naczynkaLaserowe zamykanie naczynek to obecnie jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w klinikach medycyny estetyczne w Polsce. Dieta oparta o gorące i pikantne potrawy, duża ilość kąpieli słonecznych, uprawianie sportów zimowych w trakcie którego skóra narażona jest na długotrwałe działanie niskich temperatur, to tylko niektóre czynniki powodujące osłabianie naczyń krwionośnych w skórze. Pęknięte naczynko na twarzy stanowi poważny problem estetyczny. W bardziej skrajnych przypadkach, trudne może ukazać się, nawet zamaskowanie go pod makijażem.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do wejścia na stronę zaufanej kliniki wykonującej te zabiegi w Gdyni: https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/laserowe-zamykanie-naczynek/

Jak przebiega laserowe usuwanie naczynek?

Pacjent decydujący się na zabieg nie musi w żaden szczególny sposób się do niego przygotowywać. Sam zabieg trwa około 30 minut a od razu po wyjściu z gabinetu można udać się do codziennych zajęć. Zamykanie naczynek na twarzy daje niemal natychmiastowe efekty. Świtało lasera wnika w skórę powodując obkurczenie oraz zamykanie pękniętych naczyń krwionośnych. Na życzenie pacjenta w trakcie zabiegu można zaaplikować specjalny krem miejscowo znieczulające jednak w większości przypadków nie jest to konieczne.

Jakimi urządzeniami można leczyć rozszerzone naczynka?

Poza laserami, których działanie potwierdziło już skuteczne leczenie milionów pacjentów na całym świecie, nasza klinika dysponuje najnowsza, innowacyjną techniką wykorzystującą głowicę Hot-Cold. Zabieg polega na naprzemiennym podgrzewanie i chłodzeniem wybranego fragmentu skóry. Takie działanie powoduje wzmacnianie oraz odbudowę uszkodzeń w naczyniach krwionośnych. Popękane naczynka na nosie ze względu na swoją delikatność, doskonale reagują na tego rodzaju zabiegi.

Zamykanie naczynek z wykorzystanie laserów opiera się na innej zasadzie działania. Wiązka światła docierając do ścianki naczynia, powoduje jej obkurczanie co prowadzi do zamykania pęknięć oraz regeneracji uszkodzeń. Najpopularniejsze i najskuteczniejsze na rynku lasery to:

  • Harmony XL PRO Dye -VL
  • Quadrostar Pro Yellow
  • VariLite

Jak działa zamykanie naczynek?

Lasery z szczególną łatwością wykonują takie zabiegi jak usuwanie pajączków na nogach czy zamykanie naczyń krwionośnych w okolicy nosa. Ich działanie zostało bardzo dokładnie przebadane oraz sprawdzone pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. Laser oddziałuje tylko i wyłącznie na ściankę naczynia, nie naruszając struktury ani spójności innych tkanek. Bezpieczeństwo pacjentów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego wybierając wyżej wymienione urządzenia mamy absolutną pewność, że nie wystąpią żadne niespodziewane komplikacje w trakcie ani po zabiegu.

Popękane naczynka na udach uchodzą za najtrudniejsze w leczeniu, ze względu na swoja objętość wymagają więcej czasu i pracy aby całkowicie wyeliminować ich widoczność i wzmocnić ściany naczyń na tyle aby problem nie wrócił. Zamykanie naczynek przy użyciu lasera, choć uchodzi za dość prosty zabieg kosmetyczny, jest tak na prawdę skomplikowanym procesem polegającym na ingerowaniu w strukturę naczyń krwionośnych.

Rozszerzone naczynka są dla osób, którym przyszło się z nimi zmagać sporym problemem, natomiast próby podjęcia samodzielnej walki mogą miast prowadzić do nieodwracalnych szkód. Usuwanie naczynek zawsze powinno odbywać się w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych pod nadzorem specjalistów, dlatego zapraszamy do umówienia się do jednej z naszych zaufanych klinik:

Clinica Cosmetologica Gdynia – Zamykanie Naczynek
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Telefon: +48 791 600 607


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 53 = 60