Usuwanie zmarszczek dzięki nowoczesnym metodom bez skalpela

5/5 - (77 votes)

W obecnych czasach w walce z oznakami starzenia nie jesteśmy skazani na inwazyjne zabiegi z użyciem skalpela. Medycyna estetyczna i kosmetologia oferują szeroką gamę metod, które w znacznym stopniu pozwalają na usuwanie zmarszczek i uzyskanie odmłodzonej i promiennej cery. Zabiegi stanowią idealne uzupełnienie codziennej pielęgnacji, która opiera się na oczyszczaniu i stosowaniu odpowiednich kremów.


Oferta na zabiegi przeciwzmarszczkowe w Clinica Cosmetologica prezentuje się następująco:

1. Dermapen/ Mezopen

Dermapen i Mezopen to zabiegi na zmarszczki, które pozwalają na znaczne odmłodzenie i regenerację skóry, dzięki pobudzeniu produkcji kolagenu. Te zabiegi sprawią, że nasza skóra stanie się napięta i gładka.

2. Pollogen Legend – Maximus i Surgen

Są to zabiegi wykorzystujące innowacyjny sprzęt, którego działanie opiera się na wykorzystaniu fali radiowej. Kontrolowane podgrzewanie tkanek przyczynia się nie tylko do znacznego spłycenia zmarszczek, ale również zredukowania innych problemów związanych z cerą (cienie pod oczami, przebarwienia i wiotka skóra).

4. Retix C

Retix C to zabieg pozwalający na pozbycie się nie tylko zmarszczek, ale także wielu innych problemów z cerą. Jego działanie opiera się na połączonej sile trzech składników – retinolu, witaminy C i antyoksydantów. Efektem tej metody jest gładka, gęsta skóra, pozbawiona starego naskórka.

5. Emerge

Emerge to kolejny zabieg likwidujący zmarszczki. Wykorzystuje on frakcyjny laser, który działa w głębi skóry, pobudzając jej regenerację.

6. Harmony XL

Zabieg Harmony XL pozwala na usuwanie zmarszczek laserem. Po takiej kuracji, gdzie wiązka laser przenika do głębokich warstw skóry, twarz wygląda jak po liftingu. Pobudzony zostaje kolagen, a cera staje się gładka i napięta.

7. Ultradźwięki

Ultradźwięki to zabiegi na zmarszczki wykorzystujące specjalnie dobraną ampułkę, która zawiera serum. W późniejszym etapie skóra poddawana jest działaniu ultradźwięków. W efekcie uzyskujemy napiętą i gładką cerę.

8. Peeling Chemiczny

Peeling chemiczny umożliwia usuwanie zmarszczek, dzięki działaniu kwasów. Do wyboru mamy kwas glikolowy, migdałowy, salicylowy oraz pirogronowy. Ustalenie, który kwas będzie najlepszy dla danej cery najlepiej pozostawić specjaliście, ponieważ różnią się one działaniem (posiadają różną głębokość wnikania w skórę).

9. Mobilift

Zabieg Mobilift pozwala na regenerację skóry i usuwanie zmarszczek pod oczami jak i na całej twarzy. Jest to możliwe dzięki specjalnej głowicy, która mechanicznie stymuluje komórki twarzy do naturalnej reaktywacji.

10. Masaże twarzy

Masaże twarzy to łagodne zabiegi, dzięki którym możemy wygładzić naszą  skórę, a przy okazji zrelaksować się i pozbyć zbędnego napięcia. Należy pamiętać, że odpowiedni zabieg najlepiej dobierać indywidualnie przy pomocy kosmetologa. Warto skorzystać z darmowych konsultacji oferowanych w Clinica Cosmetologica, gdzie specjalista ustali odpowiednią kurację oraz ilość i częstotliwość zabiegów. Dzięki temu kuracja będzie bezpieczna dla naszego zdrowia i szybko zobaczymy jej efekty.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 33 = 42